31.05.2013

Ślubne serce


A że też mnie pokusiło! Zobaczyłam wyzwanie Wyzwanie według kursu dmuchawiec w Scrap ścinlach i od razu wiedziałam, że skoro ambitne, to nie odpuszczę :) żeby było jeszcze bardziej ambitnie to moje dmuchawcowe serducho jest dwuwarstwowe... żeby nabrało dodatkowej puszystości. No i nabrało... tyle tylko, że zabrało mi prawie 3 GODZINY!!! Samo serce! Nie wiem i nie chcę wiedzieć ile jest tam najmniejszych na świecie koniczynek z papieru czerpanego, który jak wiemy wycina się dużo mniej sprawnie niż zwykły, z uwagi na włoski które wkręcają się w dziurkacz! No dobra, przestaję marudzić bo efekt wart był tylu godzin dłubania koniczynek :-) i wrzucam również na Wyzwanie kolorystyczne Justt gdyż tymi kolorami się inspirowałam oraz Mojo Monday#295 skąd wzięłam mapkę do mojej puszystej kartki :-) oraz na Inkspirational Challenge#22 Anything goes13 komentarzy:

 1. piękna
  dziękuję za zabawę w Diabelskim Młynie
  pozdrawiam
  Teo

  OdpowiedzUsuń
 2. This is absolutely gorgeous, friend! LOVE all those amazing blooms and the gorgeous layout! Thanks for joining us at Inkspirational! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabulous, I really love this! The flowers are so sweet and the distress edges are a great finishing touch. Thanks for joining us at Inkspirational

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekna kartka. Wspaniałe serce kwiatuszkowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow... I love this heart! So much detail must have gone into layering those blooms. Your distressing and color choices are just stunning! So glad that you joined us at Inkspirational!
  - Shauna

  OdpowiedzUsuń
 6. Imponujace serce:) robilam kiedys takie z malych motyli :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze słowo: WOW! I już więcej przez gardło nie chce przejść, bo karteczka jest zachwycająca :) Dziękuję za skorzystanie z mojego kursu i udział w scrap-ścinkowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Just amazing! Great heart!!! Thanks so much for playing along at Inkspirational xx

  OdpowiedzUsuń
 9. Super kartka! Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow, przepiękna!!!! Efekt niesamowity :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczna karteczka, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń